Chalupa Stodola


    Chalupa STODOLA se nachází v centru městečka a přitom na kraji a v klidné části. Objekt je bezbariérový a jednopodlažní. Ubytování je se svými 13-ti lůžky k dispozici pro rodiny s dětmi, pro partu přátel, rybáře, cyklisty, ale i firemní akce, nebo rodinné oslavy. Nachází se zde 5 pokojů. 3 pokoje jsou po 3 lůžkách a dva pokoje po 2 lůžkách. Sprchové kouty jsou na pokoji č. 1 a č. 2. Pro zbytek pokojů jsou 2 oddělené sprchové kouty viz. foto. Objekt má 3 záchody a 1 pisoár. Je zde také společenská místnost s příjemným posezením, televizí, kamny, barem, výčepním zařízením a lednicí. Za barem je vchod do kuchyně viz. foto. Kuchyně je vybavena viz. foto, je zde i myčka na nádobí, (sporák na plyn). V objektu je také kolárna kde plánujeme i dětský koutek. Parkování v objektu (2-3 auta), zbytek před objektem. WiFi v objektu. venku se nachází terasa s posezením a grilem.

Dále je zde po domluvě možnost připravit rauty na narozeniny nebo firemní akci.


    UBYTOVÁNÍ NA CHALUPĚ
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 až 13 osob v 5 ložnicích.
Letní sezóna: 1. červen - 30. září
Zimní sezóna: 1. listopad - 30. duben

Ceny za noc za celou chalupu:
    Zimní sezona: 6000,- Kč
    Letní sezona: 5200,- Kč
    Mimo sezonu: 5800,- Kč

Cena za víkend za celou chalupu:
    Zimní sezona: 12000,- Kč
    Letní sezona: 10400,- Kč
    Mimo sezonu: 11600,- Kč

Vánoce 2024: máme ještě volno
    2 noci 1500,-0 Kč

Silvestr 2024: Silvestr nenabízíme

Jarní prázdniny 2024: obsazenost dle kalendáře
    35000,- Kč

Velikonoce 2024: máme ještě volno
    24000,- Kč

    Ložnice a pokoje:
5 ložnic 13 lůžek - 3x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj.

    Sociální zařízení:
4x sprchový kout, 3x toaleta a 1x pisoár.

    Vytápění:
Vytápění plynem.

    Doprava, parkování:
Parkování ve dvoře (2-3 auta), zbytek před objektem.

Další objekty: Chalupa Stodola (č. 10094), Chaty Zvíkov - Dejmov (č. 14813), Chalupa Dejmov (č. 13055).

    Stravování
Obchod je 50m, restaurace 200m.

    Vybavení chalupy
Kuchyně je vybavena sporákem na plyn, mikrovlnka, lednice, myčka na nádobí, základní nádobí, varná konvice, výčepní zařízení, myčka na sklenice. ve společenské místnosti je televize s posezením.

    Výlety, atrakce, zábava
Při horkém letním počasí se 400m od Stodoly nachází venkovní bazén. V blízkosti 1 km se nachází také Vášův mlýn, kde můžete rybařit (možnost si zakoupit povolenku), Je zde i občerstvení. Pro cyklisty je tu mnoho krásných cyklotras: na hrd Zvíkov, na zámek Orlík, na Stádlecký most přes řeku Lužnici. Jsou zde i historická města jako je Písek, Tábor nebo Bechyně. Cyklotrasy na červenou nad Vltavou, do písku apod. V Milevsku je také Milevský klášter a kostel. Naleznete zde také muzeum maškar a jiné zajímavosti. Na Orlické přehradě se také nachází mosty jako je Podolský nebo Žďákovský. V červnu je zde i hudební festival Přeštěnice a v srpnu je zde posvícení.

Možnosti koupání: rybník Váša, Líšnický rybník, koupaliště Zvíkovské Podhradí, Jistebnice rybník Smolík, Nový rybník Jistebnice, Pilský rybník Jetřichovice, lom Sychrov, koupaliště Radětice - Cihelna, koupaliště Bechyně, vodní nádrž Orlík, rybník Šebor, vodní nádrž Košín I, vodní nádrž Kamýk.
Blízká lyžařská střediska: Záluží.
Milevsko - tipy na výlet